Bets10 Perşembe Gününe Özel Bitcoin Bonusu

Bets10 Bonuslar

Bets10 Bonusları ile göz doldurmaya devam ediyor. Her alanda ve her Menü de birbirinden ayrı tatminkar bonuslarını biz kullanıcılarına sunmaktalar. Sezon ortası için sunmuş oldukları 2500 TL’lik bonusları ile adeta gövde gösterisi yaptılar. Ayrıca bahis bölümünde de tüm genel bonusların miktarlarını arttırdıklarını gördük. Özellikle Süper Lig bonusunun 250 TL olarak sunulması hepimizin kalp ritmlerini arttırdı. Bildiğimiz Bets10 işte her kullanıcısının mutluluğunu kat ve kat artırmaktalar. Bets10 ile yüzündeki gülümseme hiç eksik olmayacak bunu unutma. Şimdide Perşembe günleri Bitcoin ile para yatırma bonusu sunuyorlar ve bu tutarın miktarı tam 250 TL. Cuma günleri oluşturacağın kupon için harika bir fırsat.

Bets10 Sitesine en hızlı giriş işlemini aşağıdaki buton aracılığı ile gerçekleştir.

Bets10 Hızlı Giriş

Bets10 arkadaş daveti bonusu ile 500 TL bonus kazan. İlk üyelik bonusunda da 15 TL bedava bahsin var.

Bets10 Bitcoin bonuslarını bize şu şekilde sunmuş.

Her Perşembe 250 TL Bitcoin Bonusu

Her Perşembe 250 TL Bitcoin Bonusu

Her Perşembe hızlı ve güvenilir yeni nesil para birimi Bitcoin ile para yatıranlar 250 TL’ye kadar bonus kazanıyor.
250 TL’ye kadar %100 Para Yatırma bonusunu almak için tek yapman gereken ay sonuna kadar her perşembe hesabına para yatırırken ”Bonusu Al ve Para Yatır” seçeneği seçmek ve Bitcoin ile para yatırmak. İyi eğlenceler dileriz.

Bets10 Bonus Kampanya Sayfası

Bets10 Bitcoin ve Bets10 Jeton cüzdan gibi bir çok para yatırma seçeneklerini kullanıcılarına sunmakta. Para çekme seçenekleri arasında ise en dikkat çeken metot Trasnfercard.

Bets10 Türkiye Süper Ligi

Kampanya Şartları

Bu kampanya 17.01.2019, 24.01.2019, 31.01.2019 tarihlerinde gün boyu geçerlidir.
Bu kampanyadan bonus kazanabilmek için sadece Bitcoin ile para yatırmanız gereklidir.
250 TL’ye kadar %100 para yatırma bonusunu alabilmeniz için para yatırma sayfasında ilgili bonusu seçip ardından para yatırma işleminizi(sadece bitcoin ile) gerçekleştirmeniz gerekmektedir. 250 TL bonus alabilmeniz için tek seferde en az 250 TL para yatırma işlemi yapmanız gerekmektedir.
Arka arkaya para yatırma işlemi yaparken 250 TL’ye kadar olan toplam işlemleriniz için bonus almak istiyorsanız, veya bonusunuz ile ilgili bir sorun olduğunu düşünüyorsanız, ya da bonusunuzu alırken sorun yaşıyorsanız; lütfen bakiyenizi harcamadan ve herhangi bir kupon yapmadan müşteri hizmetleri ile temasa geçiniz.
Bu kampanyadan her kullanıcı sadece bir kez faydalanabilir.
Bu kampanya başka bir kampanya ile kombine edilemez.
Bonusunuz Poker haricinde tüm Bets10 bölümlerinde kullanılabilir.

Bets10 Bonus Kampanya Sayfası

Sezonun ikinci yarısı başladı ancak, Bets10 sezon ortası bonusunu almak için hala çok geç değil.

Bets10 ile yüzündeki gülümseme hiç eksik olmasın.