Para Yatır Bonus Kazan

Para Yatır Bonus Kazan

Bets10‘da yeni bir para yatırma devri başlıyor. Devir yatır – kazan devri. Devir para yatır bonus kazan devri. Paranı yatırıyorsun ve anında  % 20 bonus kazanıyorsun. Para yatır ve bonus kazan ile ilgili merak ettiklerin  detayları  ile aşağıda sizinle.

Para Yatır Bonus Kazan

Bu yeni para yatırma devri çok kazançlı olacak öncelikle bunun altını çizmek isterim. Bets10‘a para yatıracaksın ve daha oyunlara, bahislere başlamadan bonus kazanıcaksın. Yani 1- 0 önde başlayacaksın kazanmaya.

Cepbank, Banka havalesi, Kredi Kartı ve Bitcoin ile kullanabildiğin Jeton Cüzdan, Paykasa, PaykWİk, Cashixir, Jeton Kart yöntemleri ile Bets10 hesabına anında para yatırabildiğin gibi anında da bonus kazanacaksın. Bu yöntemleri kullanarak yaptığın her para yatırma işleminde % 20 bonus senin olacak. Bonusunu anında alabilmek için de Bonusu seç seçeneğini seçtikten sonra para yatırmayı da unutma. Yoksa bonus puf olur.

Bets10‘a para yatırmak çok kolaydı, şimdi ise Bets10’a para yatırmak hem kolay hem de  kazançlı. Şu An Bets10′ a para yatıracaksan, şimdiden % 20 bonusun hayırlı ve kazançlı olsun.

Hangi metodu kullanmak istersen onunla yatır paranı, ne de olsa hepsinde var % 20 bonus. Jeton cüzdan, paykasa, paykwik, cashixir, jeton kart yatırma seçenekleri. Yatıracağın metodu seçtiysen, hızlıca seni Bets10‘a ışınlayacak HEMEN TıKLA da aşağıda.

Şimdi para yatırmanın bence tam zamanı. Tam gaz Bets10’a. Bunun için HEMEN TıKLA

Jeton cüzdan hakkında tüm öğrenmek istediklerin aşağıdaki linkte.

Jeton Cüzdan Nedir

Bets10‘ nun kendi sitesinde duyurduğu kampanya aynen şu şekildedir:

HER PARA YATIRMANIZA %20 BONUS

Bets10’a Para Yatırmak Çok Kolay!
Cepbank, Banka Havalesi ve Kredi Kartı ile kullanabildiğin Jeton Cüzdan, Paykasa, PayKwik, Cashixir, Jeton Kart yöntemleri ile Bets10 hesabına dakikalar içerisinde para yatırabilirsin.
Ayrıca bu yöntemlerle yaptığın her para yatırma işlemine de anında %20 BONUS veriyoruz!

Şartlar ve Koşullar:

Bu kampanya 1 Şubat 2018 12:00 tarihinden 12 Şubat 2018 23:59 tarihine kadar geçerlidir.
Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik ile yaptığınız para yatırma işleminizde %20 Bonus kazanırsınız.
Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik %20 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
%20 Bonusu anında alabilmek için, “Bonusu Seç” seçeneğini seçtikten sonra para yatırmanız gerekmektedir.
Mevcut %20 Bonus kampanyası, daha önce ön ödemeli kartlara verilen %10 Bonus Kampanyası yerine geçmektedir.
Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar.

BETS10 KAZANDıRıR.

Güncelleme: 09 Mayıs 2018