2014 Dünya Kupası 04 Temmuz Programı ve Bets10 Oranları

2014 Dünya Kupası Çeyrek final heyecanı ile devam ediyor. 32 Takımın yarışıtığı turnuvada geriye sekiz takım kaldı ve mücadeleler büyük bir hırsla devam ediyor. Çeyrek finale kalan takımların hepside çok güçlü ve hırslı telafisi olmayan bu maçlarda hata yapmak finale giden yolda hata yapan takımın elenmesine yol açar.

4 Temmuz programına baktığımızda birbirinden iddalı 2 takımın maçlarının olduğunu görüyoruz.

İlk karşılaşmaya baktığımızda Fransa-Almanya,maçının olduğunu görüyoruz. Bets10 Fransa-Almanya maçında çok yakın oranlar görmekteyiz. Bets10 Fransa galibiyetine 3.05 oran vermiş.

Fransa-Almanya Bets10 Oranları
Fransa-Almanya Bets10 Oranları

Günün diğer karşılaşması ise Brezilya-Kolombiya maçı. Bets10 bu maçta Brezilya galibiyetine 1.80 oran vermiş.

Brezilya-Kolombiya Bets10 Oranları
Brezilya-Kolombiya Bets10 Oranları

Avrupanın iki devinin karşılaştığı, nefes kesen bir çeyrek final. Almanya, turnuvaya oldukça iyi başlamasına rağmen turnuvanın devamında yüksek formunu sürdüremedi ve Cezayir karşısında uzatma devrelerinde bir sonraki tura geçebildi. Fransa ise Nijerya karşısında oldukça zor, yüksek mücadelenin sergilendiği ve heyecan dolu bir karşılaşma sonrasında Almanya karşısına çıkıyor. Sizce bu devlerden hangisi gülen taraf olacak? Fransanın doğrudan kazanarak tur atlamasına 3.05 oranı ve Özil’in golüyle 4.85 oranında kazanma fırsatlarını unutmayın!