Dünya Kupası Heyecanı Devam Ediyor – İşte Bets10 Oranları

Bets10 da Dünya Kupası heyecanı tüm hızıyla devam ediyor.

Dünya Kupası maçları son hızla devam ederken 24 haziran tarihine baktığımızda birbirinden iddalı 4 takımın maçlarının olduğunu görüyoruz.

İlk karşılaşmalara baktığımızda KostaRika-İngiltere, İtalya-Uruguay maçlarının olduğunu görüyoruz. Bets10 KostaRika-İngiltere maçında İngiltere galibiyetine 1.85 oran vermiş, İtalya-Uruguay maçına ise çok yakın oranlar vermiş Bets10.
İtalya: 2.60     Beraberlik: 3.30    Uruguay: 2.70

Günün diğer karşılaşmaları Japonya-Kolombiya, Yunanistan-Fildişi maçları. Bets10 Japonya-Kolombiya maçında Kolombiya galibiyetine 2.09 oran vermiş, Yunasitan-Fildişi Sahili maçına Fildişi Sahili galibiyetine 2.01 oran vermiş.

Bets10 Yunanistan – Fildişi Sahili Dünya Kupası

italya_Uruguay , Kosta Rika’nın süpriz bir biçimde bu gruptan ilk 16’ya kalan ilk takım olmasının ardından bu karşılaşma, her iki takım için de kader belirleyici olacak. İtalya, turnuvaya İngiltere galibiyetiyle başladı ancak sonrasında beklentilerin çok altında bir perfonmansla Kosta Rika’dan puan alamadı. Uruguay ise turnuvaya KostaRika karşısında kaybederek başlamasına rağmen Suarez’in dönüşü ile İngiltere karşısında kazanarak yarısşın henüz bitmediğini gösterdi. Her iki takımın da kazanmak için elinden geleni yapacağı bu karşılaşmada Muslera’nın bir penaltı yaptırmasına verilen 7.00 oranı kazandıran bir bahis olabilir.