2014 Dünya Kupası 26 Haziran Programı ve Bets10 Oranları

2014 Dünya Kupası maçları son hızla devam ederken 26 haziran tarihine baktığımızda birbirinden iddalı 4 takımın maçlarının olduğunu görüyoruz.

İlk karşılaşmalara baktığımızda ABD-Almanya, Portekiz-Gana maçlarının olduğunu görüyoruz. Bets10 ABD-Almanya maçında Almanya galibiyetine 1.59 oran vermiş, Portekiz-Gana maçına ise Portekiz galibiyetine 2.10 oran vermiş.

Bets10 ABD - Almanya Maçı
Bets10 ABD – Almanya Maçı

Günün diğer karşılaşmaları Cezayir-Rusya,Güney Kore- Belçika maçları, Bets10 Rusya galibiyetine 2.01 oran vermiş, Güney Kore-Belçika maçında ise Belçika galibiyetine 1.71 oran vermiş.

ABD-Almanya gruptan çıkacak ilk 16 takım arasına katılacak ikinci takım olma yarısşında Portekiz ve Gana’nın nefeslerini ensesinde hisseden Amerika’nın en az 1 puana ihtiyacı var. Gana karşısındaki perfonmansını unutturmak isteyen Almanya karşısında, Jürgen Klinsmann’ın takımının şansı yüksek görünmüyor. Almanya’nın favori olduğu karşılaşmada, ABD ihtiyaç duyduğu galibiyetin oranı 10.00ve karşılıklı çok sayıda atağın olacağı bu karşılaşmada Mesut Özil bu kez gol atabilir ve size bahis miktarınızın tam 3.50 katını kazandırabilir.